KAM Golf tour

Zorganizované turnaje

Trnava Golf Club, Máj 2024

Sumár

Druhý turnaj KAM Golf Tour 2024 sa uskutočnil 4.5.2024 v Trnave, na ihrisku Trnava Golf Club, hralo sa na 9 jamiek na rany.

Turnaja sa zúčastnilo 5 KAM golfistov, menovite Mišo, Vajco, Filip, Maestro a Beny.
Domáci Filip pomohol s organizáciou takže sme sa nemuseli báť že by našich nováčikov nevpustili na ihrisko.
Nováčikov sme mali rovno dvoch, boli nimi oduševnený hráči Vajco (doteraz iba wannabe golfista) a Beny (doteraz iba golfista na telefóne).
O tom že sa jednalo o nováčikov v pravom slova zmysle svedčí aj fakt že boli vôbec prvý krát v golfovom klube a na driving range.
Vzhľadom na túto skutočnosť si počínali neuveriteľne dobre.
Vajco na 7-mej jamke zadelil priamo pred očami niekoľkých divákov 25 metrový chip-in birdie!
Beny síce na prvej jamke zaplatil nováčikovskú daň, ale na všetkých ostatných jamkách už pálil ostrými a držal sa statočne s ostatnými hráčmi.
Maestro s neustále sa zlepšujúcim Filipom bojovali o druhé miesto a pred poslednou jamkou mali presne vyrovnané skóre.
Nakoniec bol šťastnejší o jednu ranu Maestro, aj keď to mohlo kľudne dopadnúť aj opačne. Klobúk dolu pred Filipom!
A konečne sa dostávame aj k Mišovi, suverénnemu víťazovi turnaja.
Hneď na prvej jamke začal s birdie! a víťazné momentum si pohodlne udržal až do konca turnaja.
Nakoniec vyhral o 6 rán pred Maestrom a 7 rán pred Filipom. Väčšinou hral pekné rovné rany.
Pri tejto príležitosti by som mu navrhol aspoň pri golfe zmenu mena z Miša Krivuša na “Mišo Rovnuš”!
Počasie nám prialo a mali sme krásny golfový deň.

Na záver by som chcel pogratulovať Mišovi k prvému víťazstvu na KAM Golf tour v kariére a tešíme sa na ďalšie parádne turnaje našej golf tour.

Maestro, riaditeľ KAM Golf tour.

Účastníci turnaja

Víťaz turnaja Mišo s nováčikom Vajcom